Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΗΣ ΟΡΝΙΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ (BSPB/BirdLife Bulgaria) (Συντονιστής δικαιούχος)  

thumb_IMG_2653.JPG

Συντονιστής Προγράμματος:

Dr. Stoyan Nikolov

Κιν.: +359 878 599 372
stoyan.nikolov@bspb.org

 

 

Vanja Διαχειριστής του Προγράμματος για τη Βουλγαρία:

Vanya Georgieva

Κιν.: +359 878 599 675
vanya.georgieva@bspb.org

 

 

 

 

Vladi

 

Υπεύθυνος Δράσεων Διατήρησης για τη Βουλγαρία:

Vladimir Dobrev

Κιν.: +359 878 599 381

vladimir.dobrev@bspb.org

 

 

 

Staff_2013_DG117.JPG

Υπεύθυνος Επικοινωνίας και Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης:

Nikolai Terziev

Κιν.: +359 878 599 374
nikolai.terziev@bspb.org

 

   Emi   

Συντονίστρια Επικοινωνίας για τη Βουλγαρία:

Emilia Yankova

Κιν.: +359 878 599 367
emilia.yankova@bspb.org

 

 

 

thumb_Staff_201442.JPG

 

Συντονίστρια Επικοινωνίας για τη Βουλγαρία:

Iordanka Lukanova

Κιν.: +359 878 599 272
iordanka.goranova@bspb.org

 

   

Staff_2013_DG79.JPG  Υπεύθυνος Εγκλημάτων κατά των άγριων πουλιών στη Βουλγαρία:

  Dimitar Gradinarov

  Κιν.: +359 878 599 378

  dimitar.gradinarov@bspb.org

 

Popgeorgiev   

Ειδικός GIS

Δρ. Georgi Popgeorgiev

Κιν.: +359 878 599 364
georgi.popgeorgiev@bspb.org

 

 

 

  Edi

Ειδικός αγρο-περιβαλλοντικών θεμάτων: 

Edita Difova

Κιν.: +359 878 599 385
edita.difova@bspb.org

 

 

 

Ivaylo Ivanov    

Συντονιστής Φύλαξης Φωλιών - περιοχή Varna/Βουλγαρία:

Ivaylo Ivanov

Κιν.: +359 878 599 355

ivo.ivanov@bspb.org

 

 

 Joro G

Συντονιστής Φύλαξης Φωλιών - περιοχή Ruse/Βουλγαρία:

Georgi Georgiev

Κιν.: +359 879 125 845
gggeorgistoychev@gmail.com

 

 

 

Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΡΝΙΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/BirdLife Greece  (Εταίρος Προγράμματος)

 VicVictoria Saravia

 Συντονίστρια Προγράμματος για την Ορνιθολογική

 vsaravia@ornithologiki.gr

 Τηλ.: 210 8228704 & 210 8227937

 

    Xaritakis

Χαρητάκης Παπαϊωάννου

Υπεύθυνος Δικτύου ενάντια στα δηλητήρια στην Ήπειρο

haritakis1000@hotmail.com


 

 

      Vavylis

Δημήτρης Βαβύλης

Ορνιθολόγος Πεδίου

vavylis@yahoo.gr

 

 

 

 

BounasΤάσος Μπούνας

Ορνιθολόγος Πεδίου

tasoos7@yahoo.gr

 

 

 

 


LaventisΛαυρέντης Σιδηρόπουλος

Ορνιθολόγος Πεδίου

lavrentis.sidiropoulos@gmail.com

 

 

 

 

 

Άγγελος Ευαγγελίδης

 Ορνιθολόγος Πεδίου

 evangelidis@ornithologiki.gr

 

 

 

 

 Ρούλα Τρίγκου

 Συντονίστρια Επικοινωνίας

 rtrigou@ornithologiki.gr

 

 

 

 

 

 

 Κωνσταντίνα Ντεμίρη

 Συντονίστρια Ομάδας Εργασίας Ενάντια στα Δηλητήρια

 kntemiri@ornithologiki.gr

 

 

 

 

Kuki_MG_6240-small.jpg

Kuki

Μέλος Ομάδας Ανίχνευσης Δηλητηριασμένων Δολωμάτων στην Κεντρική Ελλάδα

 

 

 

 

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ WWF ΕΛΛΑΣ (Εταίρος Προγράμματος)

 TSkartsi

Θεοδώρα Σκαρτσή

Υπεύθυνη Δράσεων Διατήρησης

Τηλ.: 25540 32210

d.skartsi@wwf.gr

 

 

   EKret

Elzbieta Kret

Βιολόγος - Ερευνητής πεδίου & Χειριστής Σκύλου Ανίχνευσης Δηλητηριασμένων Δολωμάτων

Tηλ.: 25540 32210

e.kret@wwf.gr

 

 

 AKafetzis

Άλκης Καφετζής

Ορνιθολόγος Πεδίου

Tel.: 2554032210

a.kafetzis@wwf.gr

 

 

 RKarampatsa

Ροδούλα Καραμπάτσα

Ειδικός βοηθός πεδίου

Tηλ.: 25540 32210

r.karampatsa@wwf.gr

 

 

 

 Natasha Maragou

 

Νατάσα Μαραγκού

Διαχείριση Περιβαλλοντικών Προγραμμάτων

Tηλ.: 210 3314893

n.maragou@wwf.gr

 

 

Pantelis SarrisΠαντελής Σαρρής

Οικονομικές και Διοικητικές Υπηρεσίες

Tηλ.: 210 3314893

p.sarris@wwf.gr

 

 

Kiko_MG_6219-small.jpg

Kiko

Μέλος της Ομάδας Ανίχνευσης Δηλητηριασμένων Δολωμάτων στην Βόρεια Ελλάδα

 

 

 

 

 

Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΒΡΕΤΑΝΙΚΗΣ ΟΡΝΙΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ (RSPB/BirdLife UK) (Εταίρος Προγράμματος)


Photo_Elizabeth Ball.jpgElizabeth Ball

Επικεφαλής της Μονάδας Ανάπτυξης Εταίρων της Ευρώπης, Μέσης Ανατολής και Κεντρικής Ασίας

Elizabeth.Ball@rspb.org.uk

 

 

 

Steffen Oppel

Βιολόγος - Ερευνητής

steffen.oppel@rspb.org.uk

 

 

 

 




Guy Shorrock

Συντονιστής Διερεύνησης Εγκλημάτων στην άγρια φύση


guy.shorrock@rspb.org.uk

 

 

 

 


Chantal.jpg

 

Chantal Palmer

Συντονίστρια Γραφιστικού Τομέα

chantal.palmer@rspb.org.uk

 

 

 

 




Adrian Oates

Επικεφαλής της Διεθνούς Μονάδας Οικονομικής Διαχείρισης

adrian.oates@rspb.org.uk

 

 

 

 


Pamela.jpg

Pamela Braham

Υπεύθυνη Οικονομικής Διαχείρισης Διεθνών Προγραμμάτων

pamela.braham@rspb.org.uk

 

 

 

 


< Πίσω

The handbook for prevention of trafficking in protected species already in Albanian language

The handbook for prevention of trafficking in protected species already in Albanian language


Αποτελέσματα της μέχρι τώρα παρακολούθησης των Ασπροπάρηδων στην Ελλάδα και τη Βουλγαρία για το 2017

Αποτελέσματα της μέχρι τώρα παρακολούθησης των Ασπροπάρηδων στην Ελλάδα και τη Βουλγαρία για το 2017


Η κινητή έκθεση για τον Ασπροπάρη στο Κέντρο Διατήρησης Φύσης "Ανατολική Ροδόπη"

Η κινητή έκθεση για τον Ασπροπάρη στο Κέντρο Διατήρησης Φύσης